HAKKIMIZDA

1992 yılından Torna-Tesviye ile faaliyete başlayan Derya Torna günümüzde 3.200 m2 kapalı alanda paslanmaz ve diğer dekoratif metal ürünlerin imalatı üzerine hizmet vermektedir. Derya Torna sektöründe, titiz işçilik ve kaliteli üretim anlayışını benimseyen bir firma olarak bilinmektedir. Sürekli gelişim ve yeniliklere açık olan Derya Torna üretim altyapısını son model cihazlar ve nitelikli elemanları ile desteklemektedir. Firmamız yaptığı atılımlar sayesinde sektöründe daima öncü olmuş ve takip edilmiştir. Son atılımımız yeni nesil vakum PVD kaplama teknolojisi alanında olup, COATRON markası altında endüstriyel boyutlarda Ankara ve civarının en büyük ilk PVD kaplama tesisini kurma özelliğini elinde tutmaktadır.

1. Proje Bazlı Üretim

Mimari projelerinizde dekoratif imalat ve kaplama çözümleri sunmaktadır

2. Gelişmiş PVD Kaplama Altyapısı

İki adet PVD kaplama hattı sayesinde ebatları 2200x3500mm ve 2000x2500mm ölçülerinde makinelerimizle hizmet vermekteyiz.

3. Antik (Kimyasal) Kaplama

1200x1200x3000mm uzunluğunda ürünler, istediğiniz eskitme veya antik görünüme kavuşturulabilmektedir.

DERYA TORNA & COATRON metal dekorasyonda kullanılan metal aksesuarların üretimi ve çevreci kaplamaları mimari projelerinize uygulama yeteneğine ve tecrübesine sahiptir. Dekoratif metal imalatlarını gelişen teknolojik yenilikleri de kullanarak genç ve dinamik kadrosuyla gerçekleştiren firmamız; müşteri memnuniyeti, iş ahlakı ve kaliteyi prensip edinerek sektör içerisinde her zaman çıtasını daha yükseklere taşımayı amaç edinmiştir.